«Будівництво шкільного стадіону Азовської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Молодіжна, 92 в с. Азовське»

20201124_140312
Share on facebook
Share on telegram

Значними темпами та з застосуванням сучасних технологій було здійснено будівництво шкільного стадіону!

У жовтні 2019 року будівельна компанія «Мадест» виграла тендер на будівництво шкільного стадіону у с. Азовське Бердянського району Запорізької області.

У листопаді 2019 році почали перший етап будівництва.

В цей етап робіт входило видалення бур’яну пестицидами, планування  футбольного поля грейдером, встановили бордюр та  поребрик. Під основу майданчика завезли пісок, щебінь, відсів, все це було розплановано грейдером і доопрацьовано в ручну. Ущільнення основи майданчика було зроблено дорожнім котком  вагою 3 тони. На футбольному полі уклали геотекстиль і була розпланована  в ручну спец суміш піску з перегноєм.

Також встановили спортивній інвентар турніки, шведські сходи, баскетбольні кільця, футбольні ворота, стовпи для сітки волейболу .

На другому етапі   будівельних робіт було укладено асфальт на бігових доріжках.  Укладена спец суміш «тенесіт» на баскетбольно-волейбольному майданчику та на доріжкі для стрибків у довжину. Футбольне поле було засіяне спец насінням «спортивний газон». Навколо стадіону також були виконані роботи з благоустрою,  розплановано в ручну спец суміш піску та перегною і засіяно спец насінням типу «газон».

На завершальному етапі встановили лавки і урни.

Роботи з будівництва були завершені у жовтні 2020 року.