Футбольна команда Запорізької Єпархії УПЦ (ПЦУ) розпочала літній ігровий сезон.

П.Ц.У
Share on facebook
Share on telegram

У здоровому тілі – здоровий дух!

Церква завжди підтримує в житті людей те, що допомагає їм у боротьбі з пристрастями та гріхами. Різні види спорту вигадані людством за багато тисячоліть не тільки для розваги, але і для здоровя, для зміцнення людського тіла. Адже навіть апостол Павло у посланні до Коринфлян вчить, що люди мають з повагою і любов`ю ставитись до свого тіла, адже “Ваше тіло – храм Духа Святого, який живе у вас” (I Кор 6, 19).

Керуючись цими словами зі Святого Писання, для того, щоб вірні Української Православної Церкви (Православної Церкви України) могли дбати про зміцнення свого тіла, з благословення Преосвященнішого Фотія, Єпископа Запорізького і Мелітопольського, та за сприяння місцевого мецената, директора ТОВ “ДомКомфорт” Квятковського Михайла Анатолійовича у Запоріжжі продовжує свою діяльність єпархіальна команда з футболу. Зібрав та очолив футбольну команду “NIKA” клірик Запорізької Єпархії УПЦ (ПЦУ), настоятель Свято-Покровського храму на Хортиці протоієрей Віктор Ткач.
В команді грають військовослужбовці, діти військових та діти сироти.

Запорізька Єпархія УПЦ (ПЦУ) щиро дякує усім небайдужим за участь у формуванні та за підтримку єпархіальної футбольної команди.