Як оформити субсидію через інтернет: покрокова інструкція.

Online Sub
Share on facebook
Share on telegram

Міністерство соціальної політики України оприлюднило покрокову інструкцію із оформлення субсидії онлайн.


Для цього потрібно:

1. Зайти на сайт Міністерства соціальної політики України у рубрику «Е-Сервіси» та обрати «Субсидії».

2. Нас автоматично переводить на сайт: subsidii.mlsp.gov.ua де потрібно заповнити форму, а саме обрати 1 з трьох способів реєстрації.

На стартовій сторінці Системи надання послуги попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії, Заявнику пропонується обрати один з варіантів реєстрації/входу:

Крок 1

У разі обрання «реєстрація або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» та «реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID», подання та підписання документів відбувається виключно в електронному вигляді без необхідності особистого відвідування управління соціального захисту.

У разі обрання «реєстрація або вхід за адресою електронної пошти» зазначено, що необхідно подати документи у паперовій формі (після заповнення форми на сайті вам прийде ПДФ-версія документу, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і занести у орган соціального захисту).


 Крок 2

Після успішного входу в систему буде здійснено перехід  до заповнення електронних форм:

  • Заяви про призначення та надання у грошовій формі через (зазначається відділення банку),
  • Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії  Крок 3

Після заповнення всіх необхідних реквізитів необхідно перевірити  та підтвердити правильність внесених даних, та подати документ.


Результат

 В результаті на електронну адресу надійде повідомлення:

1) Вашу електронну заяву на призначення житлової субсидії було успішно зареєстровано. Її номер – 1111111111111 [приклад].

Про всяк випадок збережіть його.

2)  Розглядатиме заяву саме той орган соціального захисту населення, який ви зазначили при заповненні електронної форми.

3)  У разі, якщо ви не використовували електронного цифрового підпису, вам доведеться особисто звернутися до органу соціального захисту населення, аби власноруч підписати документи.

4)  Найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з вами, аби узгодити дату і час вашого візиту.

5)  До цього листа також додані копії поданих вами документів.