Концерн «МТМ» продовжує встановлення загальнобудинкових лічильників тепла за рахунок бюджету Запоріжжя.

МТМ
Share on facebook
Share on telegram

Концерн «Міські теплові мережі» («МТМ») продовжує встановлення вузлів комерційного обліку тепла (загальнобудинкових лічильників) за рахунок бюджету міста.

Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради затверджено перелік зі 196 житлових будинків. Задля уникнення крадіжок цих загальнобудинкових лічильників, концерном «МТМ» ухвалене рішення щодо встановлення їх якомога ближче до початку опалювального сезону.

У Концерні «МТМ» також звертають увагу запоріжців, що відповідно до п.5 ст. 3 Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», відповідальність за збереження і цілісність вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласника) будівлі. Тобто, на мешканців житлових будинків.

А однією з вимог «Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку» — є захищеність приміщення, в якому має встановлюватись вузол комерційного обліку, від несанкціонованого доступу.

Саме через те встановлення приладу комерційного обліку тепла можливе виключно після виконання антивандальних заходів мешканцями житлових будинків.


Також варто наголосити на тому, що відповідно до Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», надалі відновлення вкрадених загальнобудинкових лічильників відбуватиметься за рахунок мешканців.

Наразі вузлами комерційного обліку тепла обладнані 3600 запорізьких житлових будинків.