Виконані роботи по об’єктам КП «Водоканал».

Main
Share on facebook
Share on telegram

Покрівля приміщення складу реагентів по ДВС-1

ПП ,,Мадест» виконали роботи по частковому демонтажу пошкодженої покрівлі та влаштуванню вирівнюючої цементної стяжки з разуклонкою.
Влаштована мягка покрівля із двох шарів рубероїду з примиканнями та блокіровкою бітумом.


Покрівля механічних майстерень провулок Тамбовський 3

В зв’язку з тим, що на покрівлі майстерень був відсутній ухил і пошкоджена мягка покрівля, виконувалися роботи по демонтажу непридатної мягкої покрівлі з основою із асфальтобетону.

З допомогою геодезичних приладів установили ухил до внутрішнього водостоку, виконали розуклонку утеплювачем та цементну стяжку по направляючим маячними рейкам на всій покрівлі. Виконали укладку двох шарів рубероїду з заведенням на парапет.


Покрівля станції коагуляції ДВС-2

Виконані роботи по демонтажу непридатної мягкої покрівлі та зруйнованого атмосферними опадами карнизу і частково парапету.
Відновлена цегляна кладка по карнизу з влаштуванням капельників із оцинкованої сталі.

Виконані роботи по герметичному закладенню міжпанельних швів, влаштована армована цементна стяжка по всій поверхні покрівлі з розуклонкою по маячними рейкам.
Укладена під утеплювач і на утеплювач пароізоляційна плівка на алюмінієвій основі, виконані роботи по влаштуванню мягкої покрівлі із двох шарів рубероїду з заведенням на парапет і установкою поверх парапету оцинкованих виробів.